O MNIE

SUBSIDUM w jęz. łacińskim oznacza WSPARCIE.

Nazywam się Ewelina Kalczyńska-Wrzeszcz. Jako psycholog z rekomendacją Polskiego Towarzystwa Terapeutycznego, certyfikowany psychoterapeuta uzależnień, licencjonowany hipoterapeuta, Trener Umiejętności Społecznych, specjalista w zakresie MAKATONu od kilkunastu lat wspieram Osoby potrzebujące pomocy w różnych aspektach ich funkcjonowania psychospołecznego.

Wykształcenie i wiedzę zdobywałam na Uniwersytecie im. Kard. S. Wyszyńskiego w Warszawie, Polskiej Federacji Społeczności Terapeutycznej w Gdańsku oraz podczas licznych kursów i szkoleń z zakresu diagnozy klinicznej i pracy terapeutycznej z osobami potrzebującymi pomocy psychologicznej. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym...

Jestem autorką publikacji naukowych, realizatorem licznych projektów szkoleniowo-mentoringowych m.in. dla środowisk medycznych, oświatowych, menagerskich; współpracuję z uczelniami wyższymi; stowarzyszeniami na rzecz osób potrzebujących pomocy oraz ukierunkowanymi na rozwój nauki.

Od kilkunastu lat związana jestem ze środowiskiem medycznym - jako członek interdyscyplinarnego zespołu terapeutycznego, pracuję z dziećmi neuronietypowymi, z niepełnosprawnością, dorosłymi z problemami neurologicznymi, a także osobami chorującym na zaawansowaną, postępującą, nieuleczalną chorobę somatyczną oraz ich bliskimi.

Praktykę psychoterapeuty uzależnień zdobywałam w renomowanych poradniach leczenia uzależnienia i współuzależnienia w kraju. Pomagam osobom zmagającym się z zespołem zależności od substancji i czynności oraz ich rodzinom.

Jako członek i kilkuletni konsultant stowarzyszenia antymobbingowego, opracowałam ekspertyzy antymobbingowe, wspierając ofiary mobbingu także podczas ich procesów sądowych. Aktualnie biorę czynny udział w kampaniach społecznych zapobiegających i eliminujących to i inne przejawy przemocy.

Jako licencjonowany instruktor hipoterapii opracowałam i realizuję program rozwojowy dla dzieci, młodzieży i dorosłych pn. Mądrość Konia, wzbogacając swoją ofertę terapeutyczno-warsztatową o pracę z końmi.

Kilkuletnie doświadczenie estradowe i zainteresowania naukowe ukierunkowały mnie z kolei w stronę pomocy osobom zmagającym się z tremą podczas wystąpień publicznych. Współpracuję z jednym z serwisów dla osób uczących się wokalistyki.

Jako szkoleniowiec specjalizuję się gównie w tematyce poprawy komunikacji międzyludzkiej. Od przeszło dziesięciu lat dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem, prowadząc szkolenia i warsztaty o tematyce psychologicznej m.in. dla specjalistów w dziedzinie medycyny (lekarzy, pielęgniarek, fizjoterapeutów) i oświaty (nauczycieli), ale także dla uczniów czy członków rodzin, doświadczających kryzysu, a pragnących nawiązać ze sobą głębszy poziom relacji.

Na co dzień jestem szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci, realizującą pasję hippiczną, żeglarską i muzyczną.

  • Zadzwoń lub wyślij sms: 735195803
  • Napisz: psycholog@pracownia-subsidium.pl